Çalışma Saatleri: 09:00 - 05:00 (7 Gün)
E-posta: [email protected]
Destek Hattı: +90 530 002 20 20
Skype: otopaybayi

Paykasa Nedir?

tarafından 17 Mayıs 2016 Salı (güncelleme: 20.05.2016 08:29:58)

Paykasa Nedir

İnternet artık zamanın en hızlı bir şekilde ilerleyen iletişim ve de alışveriş alanlarından bir tanesidir bu nedenle de burada alışveriş yapanların sayısının her geçen gün daha da artmış olduğunu görebiliyoruz. Dolayısıyla bunun başlıca nedenlerinden bir tanesi insanların aradıkları ürünleri bu ortamda rahatlıkla bulabilmesi ve bulduğu ürünlerin fiyatlarının da daha ucuz olmasıdır. Başka bir anlamda ise bu ortamda sağlamış olduğunuz bir ürünü hiç zaman ve güç kaybetmeden evinize kadar teslim alabiliyorsunuz işte bu noktada ise işin başka bir boyutu olan ödeme kısmı sizi daha çok ilgilendiren bölüm oluyor. Örneğin bu gün çoğu işletmenin tek tip ödeme yerine bir çok yöntemi sunduğunu görebiliyoruz bunlardan da en bilineni paykasa diyebiliriz. 

Güvenli Ödeme Yöntemi Paykasa

Paykasa ön ödemeli kartlar arasında yer alan bir sistemdir. Tüm ön ödemeli kartlar gibi yalnızca bir kereliğine kullanılıp daha sonrasında kendi kendini imha etmektedir. 16 haneden oluşan bir pin sistemi vardır ve insanlar alışverişleri esnasında bu pin kodunu girerek diledikleri alışverişleri rahatlıkla gerçekleştirmektedirler. Bir kereliğine kullandığınız için paykasa’ da ekstradan para üstü almak gibi bir seçenek yoktur. Yurtdışında daha önce çok fazla kullanıldığı için rahatlığı görülmüş ve ülkemizde de kullanılmaya başlanmıştır.  Ayrıcalıklı bir çok özelliğe de sahiptir. Bu kartı kullanan kişilerde güven sorunu kesinlikle olmaz. Kolaylıkla alabileceğiniz gibi aynı zamanda kolaylıkla da harcama yapabileceğiniz bir sistemdir.


Otopay Kart Satışı

%100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile güvenle Otopay, Astropay, Paykasa, PayKwik ön ödemeli kartlarını edinmek istemez misiniz? Bize ulaşın.

 

Otopay'ı bu ürünler için kullanabilirsiniz

paykwik