Çalışma Saatleri: 09:00 - 05:00 (7 Gün)
E-posta: [email protected]
Destek Hattı: +90 530 002 20 20
Skype: otopaybayi

Paykasa Nasıl Satın Alınır?

tarafından 21 Mayıs 2016 Cumartesi (güncelleme: 22.05.2016 16:20:41)

paykasa satın al

Çoğu insanlar internet üzerinden güvenli alışveriş seçeneklerini kullanır. Burada da en kuvvetli seçenek olarak paykasa ödeme seçeneği öne çıkar. Özellikle güvenli alışveriş noktasında bu seçeneği değerlendirmek isteyenlerin son dönem alışverişlerinde de sık bir şekilde bunu kullandıklarını biliyoruz. Paykasa’nın tercih edilmesinin tabanında yatan en önemli tercih nedenine bir baktığımız da karta ulaşmanın hem kolay hem de hızlı bir şekilde bize ödeme seçeneği sunuyor olmasını görebiliriz.

İşte bu doğrultuda bu kartı daha once kullanmayanların akıllarına takılan soruların başında ise acaba paykasa nasıl satın alınır sorusu geliyor. Bu konuda size bir çok seçenek sunuluyor bu seçenekler arasında ne kadar bir limit seçmek istediğinizi belirleyerek başlıyorsunuz daha sonrasında ise limitinizi satın alırken nasıl bir ödeme yöntemi seçeceğinizi belirleyin.  Müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz sizinle bir ön kayıt işlemi yapacaklardır burada onlara banka bilgilerinizi alıp havale işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun sonrasında ise alışverişlerinizde kullanacağınız pininiz sizin cep telefonunuza gönderilecektir.

Bu kartı satın alabilmek için 7/24 hizmet alabilirsiniz buda sizin alışverişlerinizi günün her saatinde yapmanıza yardımcı olacaktır. Çünkü insanların internet üzerinden alışverişleri tercih nedenlerinden bir tanesi de zaman sınırlamalarının olmamasıdır. Tamamen güvenli bir şekilde limitinizi belirledikten sonra her şey size kalıyor dilediğiniz siteden alışverişlerinizi sonlandırabilirsiniz. Bu şekilde hem güvenli bir şekilde paykasa kartınızı alacak hem de alışverişlerinizi tamamlamış olacaksınız.

Sonuç olarak bu rahatlıktan herkesin faydalanması en doğru yöntemdir hatta paykasa ve otopay kart gibi piyasa da bir çok sanal ödeme sistemi bulunmaktadır.

 


Otopay Kart Satışı

%100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile güvenle Otopay, Astropay, Paykasa, PayKwik ön ödemeli kartlarını edinmek istemez misiniz? Bize ulaşın.

 

Otopay'ı bu ürünler için kullanabilirsiniz

paykwik