Çalışma Saatleri: 09:00 - 05:00 (7 Gün)
E-posta: [email protected]
Destek Hattı: +90 530 002 20 20
Skype: otopaybayi

Paykasa Kart

tarafından 30 Mayıs 2016 Pazartesi (güncelleme: 30.05.2016 21:11:32)

paykasa bozdur

Paykasa bilindiği üzere aslında internet üzerinden yapılan harcamalarda sıklıkla kullanılan bir ödeme yöntemidir. Bir çok kişi bu uygulamayı bilir ancak bilmeyenlere hatırlatmak adına paykasa nasıl kullanılır ve paykasa nasıl satın alınır bu yazımızda anlatmaya çalışalım. Fakat bunlara geçmeden önce paykasanın güvenli yönteminden de bahsetmek yerinde olacaktır. Paykasa Türkiye’ de olduğu gibi dünyada da güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı tanıyan bir karttır. Tüm ödemeler paykasa ile 1 dakika içerisinde tamamlanır bu nedenle de güvenliğinin yanı sıra aynı zamanda da hızlı bir ödeme biçimidir. İnsanlar genellikle alışverişlerini internet üzerinden yaptığında akıllarında acaba sorusunu getirirler ve bu acaba sorusu çoğunlukla ödeme esnasında olur. İşte paykasa kart kullanan bir kişi bu acaba sorusuyla hiçbir şekilde muhatap olmaz bu nedenle de sık olarak tercih edilir.

PAYKASA KART KULLANIMI

Herhangi bir internet sitesi ya da mağazaların ödeme yöntemleri arasında paykasa olduğunda bu kart sayesinde rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Kartın temelinde size verilen 16 hanelik bir kart numarası vardır buna güvenlik kodu olarak eklenmektedir. Bu kodla birlikte alışveriş yaptığınız da hem hızlı hem de güvenli bir ödeme imkanı bulmuş olursunuz. İnternet üzerinden yorumlara baktığınız da kartın rahat bir şekilde bir çok internet sitesinden kullanıldığını ve geçerli olduğunu görebilirsiniz. Kartla her siteden alışveriş yapamazsınız yalnızca paykasa kullanımına açık olması gerekir. Fakat büyük bir olasılıkla her sitede bu kart için bir ödeme planı vardır.


Otopay Kart Satışı

%100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile güvenle Otopay, Astropay, Paykasa, PayKwik ön ödemeli kartlarını edinmek istemez misiniz? Bize ulaşın.

 

Otopay'ı bu ürünler için kullanabilirsiniz

paykwik