Çalışma Saatleri: 09:00 - 05:00 (7 Gün)
E-posta: [email protected]
Destek Hattı: +90 530 002 20 20
Skype: otopaybayi

Paykasa İle Güvenli Alışveriş

tarafından 18 Mayıs 2016 Çarşamba (güncelleme: 19.05.2016 16:37:21)

paykasa

Aslında eskiden güvenlik sıkıntılarını daha çok ön planda tutarken şu an için baktığınız da ödemelerde banka yolunu tercih ettiğiniz de ödeyeceğiniz kesintilerle uğraşmak zorunda kalıyorsunuz her bankanın farklı bir faiz uygulaması var ve doğal olarakta bizim cebimizdeki paranın yasal yollarla yok olduğunu görebiliyoruz. Özellikle banka kredisi ya da havale işlemlerini ele alacak olursak küçücük meblalar ile dünya bir para kesintisi yapıldığını görebiliyoruz. İnsanlar bir şekilde internet üzerinden alışverişlere zorlanıyor. Bunu aslında bir zorlama olarak değil de daha ucuz fiyatlarla almak olarak değerlendirdiğiniz de pratik bir yöntem oluyor ancak burada mühim olan başka bir konu bu pratik ve ekonomik yöntemde ödemelerinizi nasıl olarak en ekonomik hale çevireceğinizin önemlidir. işte bu yüzden de insanlar alternatif ödeme yöntemlerine düşmüştür. Özellikle ön ödemeli sistemlerle çalışan bu sanal paralardan bir tanesi de paykasa olarak karşımıza çıkıyor.

Tüm alışverişlerinizde kullanabileceğiniz paykasalarınız düşük komisyonlar karşılığında alışverişlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz üstelikde bunu yaparken güvenliğiniz en üst seviyeye çıkıyor herhangi bir sorunla karşılaşmıyorsunuz.

 Paykasa ile alışveriş yapanlar, her anlamda kazançlı çıkarlar. Gerek ödemelerde gerekse de satın alma işlemlerinde en düşük komisyonlara sahip olmayı sunan elektronik ödeme kartı, çoğu alanda geçerli olmasıyla da yine farklı bir avantaj sunuyor. Ve aynı zaman’da her yaptığınız ödemede %10 ile %15 arası bonus imkanı sunuluyor.  Online oyun, uygulama alımı, alışveriş siteleri ve iletişim sektörünün birçok ağında geçerli olması, kullanımını daha da kolaylaştırıyor.


Otopay Kart Satışı

%100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile güvenle Otopay, Astropay, Paykasa, PayKwik ön ödemeli kartlarını edinmek istemez misiniz? Bize ulaşın.

 

Otopay'ı bu ürünler için kullanabilirsiniz

paykwik