Çalışma Saatleri: 09:00 - 05:00 (7 Gün)
E-posta: [email protected]
Destek Hattı: +90 530 002 20 20
Skype: otopaybayi

Oyun Alırken Otopay Kart Kullanmak

tarafından 08 Mayıs 2016 Pazar (güncelleme: 19.05.2016 16:40:55)

Otopay ile oyun kartı

Günümüz artık teknoloji çağı dedik ve insanların büyük bir kısmı cebindeki telefonlar ve akıllı cihazlarla internete giriyorlar. Doğal olarak bu rahatlığın bizlere bir de konfor sunduğunu söylemek mümkün. Konfor söz konusu olunca da insanlar cep telefonlarını her amaçla kullanabiliyorlar bu noktada ise oyunlar daha çok tercih edilen yöntemler oluyor. Bugün bilgisayar ve cep telefonlarındaki oyunlara baktığınız da ne derece gelişmiş ve güzel olduğunu da görebiliyorsunuz hatta öyle diyebilirim ki sağlam bir cihazla oynadığınızda size adeta film tadı bile yaşatabiliyor.

Konu oyunlar olunca da bir çok insanın tercihi bu bahsettiğimiz profesyonel oyunlardan yana oluyor. Bilgisayar oyunları internet üzerinden en çok satılan ürünler arasında ve bu nedenle sahip olmak istediğiniz bir çok oyunu alabiliyorsunuz. Doğal olarakta burada karşınıza iki seçenek çıkıyor ya kredi kartıyla alacaksınız ya da sanal kartlarlar. Kredi kartı ile oyun almak işe biraz tehlike katıyor diyebiliriz çünkü insanları bu şekilde zarara uğratabilecek bir çok site var. İndirimli şekilde almış olduğunuz bir oyun daha sonra sizin başınıza olmadık işler açabiliyor bu noktada ise en doğru tercih otopay kart gibi sanal paralar oluyor. Çünkü otopay tek kullanımlık bir kart ve paranızı güvence altına alıyorsunuz. Üstelik alışveriş esnasındaki güvenlik size kesinlikle bir açık vermiyor.

 

 


Otopay Kart Satışı

%100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile güvenle Otopay, Astropay, Paykasa, PayKwik ön ödemeli kartlarını edinmek istemez misiniz? Bize ulaşın.

 

Otopay'ı bu ürünler için kullanabilirsiniz

paykwik