Çalışma Saatleri: 09:00 - 05:00 (7 Gün)
E-posta: [email protected]
Destek Hattı: +90 530 002 20 20
Skype: otopaybayi

Otopay Ve Astropay Kart Kullanımı Nasıl Yapılır?

tarafından 26 Mayıs 2016 Perşembe (güncelleme: 26.05.2016 21:36:38)

otopay kullanım

Aslına bakarsanız Astropay için güvenli bir ödeme yöntemi olarak biliniyor olsa da yine de bu iş için bir takım tedbirleri almak gerekir. Çünkü aynı zamanda dolandırıcılık gibi girişimlerin oldukça sık bir şekilde yapıldığını görebiliyoruz. Ve bunun önüne mutlaka geçilmesi gerekiyor. Bilgilerinizin kötü insanlar tarafından ele geçiriliyor olması beraberinde de olumsuzluk yaşamanıza neden olacaktır. Bu aslında ön ödemeli sistemlerinin hiçbirinde söz konusu bir durum değildir fakat genel olarak internet hizmetini kapsayan böyle bir sıkıntının olduğunu biliyoruz. Burada önemli olan konuların başında ise güvenli bir tarayıcı kullanmak gerekir. Eğer ki cep telefonlarından alışveriş yapan birisi iseniz mutlaka virüs programlarından birisini indirmeli ve aktif bir şekilde kullanmalısınız.

Diğer bir husus ise kopya sitelerden uzak durulmasıdır. Çünkü kopya sitelerin yalnızca reklam amaçlı hizmet verdikleri ortadadır. Bu nedenle de alacağınız bir ürünü direk olarak ürünün kendi sitesinden almanızı öneririz.

 Otopay Kullanım Şekli Nasıldır?

Otopay 1 yıllık kullanım ömrüne sahip olan bir karttır ve bu süre içinde herhangi bir şekilde alışveriş ya da başka bir şeyde kullanılmazsa o zaman yapılacak işlem bir otopay kart temsilcisi ile görüşmektir çünkü kart içerisindeki miktarın geri alınabilmesi söz konusudur.Yetkili temsilcilerin site adreslerine girilmeli, canlı destek hataları ile irtibata geçilmeli ve bozdurma işlemi yaptırılmak istendiği söylenmelidir. Böyle bir talep alan müşteri hizmetleri, ihtiyaç sahiplerinden pin kodunu isteyecektir. Bu normal bir uygulamadır. Pin kodları, kişiye özel üretildiğinden, yetkili temsilcide olsa, elinde pin kodu olmadan her hangi bir işlem yapması mümkün değildir.


Otopay Kart Satışı

%100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile güvenle Otopay, Astropay, Paykasa, PayKwik ön ödemeli kartlarını edinmek istemez misiniz? Bize ulaşın.

 

Otopay'ı bu ürünler için kullanabilirsiniz

paykwik