Çalışma Saatleri: 09:00 - 05:00 (7 Gün)
E-posta: [email protected]
Destek Hattı: +90 530 002 20 20
Skype: otopaybayi

Otopay Nedir?

tarafından 02 Nisan 2016 Cumartesi (güncelleme: 19.05.2016 19:59:39)

Otopay Nedir

Otopay 19 haneli bir pin kodunun bulunduğu güvenlik numarasından oluşan ön ödemeli bir online ödeme yöntemidir. Özellikle internet siteleri üzerinden alışverişler ve de facebook üzerinden alışverişlerde sıklıkla kullanılan ve oldukça güvenli olup harcamalarınızı adeta kredi kartı gibi yapabildiğiniz bir sistemdir. Katta tüm ödemelerinizde bu otopay kredi kartından daha da güvenli bir sistem olarak bilinmektedir. Karton içerisine  10, 20, 50, 100, 250 EURO şeklinde bakiyeler yüklüdür ve tek kullanımlık bir ön ödeme şartı ile hizmet vermektedir. Belirtilen oranda istediğiniz miktarı ihtiyacınıza göre alabilirsiniz

bakiyeleri bulunan tek kullanımlık ön ödemeli sanal kart numaralarından oluşmaktadır. Tek seferlik işlemlerde ihtiyacınıza uygun olan bakiyeyi seçip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Otopay’da Kullanım Süresi Var mıdır?

Eğerki bir otopay kartı sahibi olmuşsanız o zaman size 19 haneli bir güvenlik pin kodu verilecektir. Bu kartı kullanırken sadece bir kerelik işlem yapabilmek gibi bir hakkınız var bu nedenle içerisindeki bakiyeyi tam şekliyle yazmalısınız. Bir kartı kullandıktan sonra bir kez daha kullanamazsınız. Bir örnek verecek olursak 20 Euro içeriği olan bir kartı 10€ ayrı 10€ ayrı şeklinde kullanamazsınız. Eğer sizin bu şekilde işinizi görmeyecekse o zaman başka bir kart tercih etmeniz gerekir.

Otopay Gerçek Kart mıdır?

Otopay gerçek bir kart değildir bunun nedeni ise yalnızca sanal olarak kullanabilmenizdir. Size pin kodları verilecektir ancak bu şekilde kullanabilirsiniz. Kullanım alanları da yalnızca bu kartla anlaşmalı olan sitelerdir. Eğer ki otopay’ ı yasal olmayan sitelerde kullanmaya çalıştığınız da yasak sorumluluk tamamen size ait olacaktır.

Bizim sitemizden almış olduğunuz otopay kartlarınız tamamen bayi güvencesindedir.


Otopay Kart Satışı

%100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile güvenle Otopay, Astropay, Paykasa, PayKwik ön ödemeli kartlarını edinmek istemez misiniz? Bize ulaşın.

 

Otopay'ı bu ürünler için kullanabilirsiniz

paykwik