Çalışma Saatleri: 09:00 - 05:00 (7 Gün)
E-posta: [email protected]
Destek Hattı: +90 530 002 20 20
Skype: otopaybayi

Otopay Nasıl Kullanılır?

tarafından 02 Nisan 2016 Cumartesi (güncelleme: 19.05.2016 19:59:42)

Otopay Nasıl Kullanilir Otopay uzun süredir bir çok insan tarafından sanal alışverişlerde güvenli bir şekilde kullanıyor ve buna istinaden de her geçen gün büyüyen yapısı ve alışveriş sitesi listesiyle beraber insanların hizmetlerine yerine getirmeye çalışıyor. Tüm dünya genelinde sıklıkla kullanılmasıyla birlikte ülkemizde de uzun süreden beridir hizmet vermektedir. Bugün otopay kart kullanmaya başlayacak olan bir kişi aslında kartı nasıl kullanabileceğini ve nerelerde kullanabileceklerini çok fazla bilmemektedir.  Özellikle oyun sitelerinden oyun alırken güvenli bir alışveriş şekli olduğunu belirtmek faydalı olacaktır.

Aslında otopay görüntü olarak normal bir kredi kartından farkı yoktur ancak otopay’ ın işlevsel anlamda kredi kartlarından farklılık gösterirler.  İnternet üzerinden sanal alışverişlerde kredi kartlarından daha güvenli bir sistem olması onun daha çok tercih edilmesine neden olmuştur.

Peki bu kadar faydalı olan ve işinize yarayacak olan otopay kartı nasıl kullanabilirsiniz.

Kredi kartı kullanmayanlar için oldukça faydalıdır çünkü genellikle online siteler internetten satışlarını kredi kartlarıyla  yaparlar bu bağlamda eğer ki kredi kartınız yoksa ya da kullanamıyorsanız beğendiğiniz bir ürünü alamayacaksınız demektir bu noktada ise otopay kartın faydası ortaya çıkıyor kartınızı aldığınız da size verilen 19 hanelik şifreleme koduyla otopay’ ın anlaşmalı olduğu adreslerden hızlı bir şekild alışveriş yapabilirsiniz.

Otopay’ ı örneğin sitemizden belirtilen miktarda aldığınız da onu sevdiğiniz bir ürünü almakta rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şifreleme numaraları tamamen size özeldir bu nedenle de hiçbir yerde bulamazsınız.

Nasıl olacağı konusunda ise alışverişinizi yaptınız iş ödemeye geldi burada ödeme seçeneği otopay’ ı seçerek size verilen pin kodunu giriyorsunuz ve ödemenizi tamamlıyorsunuz.


Otopay Kart Satışı

%100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile güvenle Otopay, Astropay, Paykasa, PayKwik ön ödemeli kartlarını edinmek istemez misiniz? Bize ulaşın.

 

Otopay'ı bu ürünler için kullanabilirsiniz

paykwik