Çalışma Saatleri: 09:00 - 05:00 (7 Gün)
E-posta: [email protected]
Destek Hattı: +90 530 002 20 20
Skype: otopaybayi

Otopay Nasıl Alınır?

tarafından 30 Nisan 2016 Cumartesi (güncelleme: 20.05.2016 08:27:53)

otopay nasıl alırızOtopay nasıl alınır sorusundan önce otopay nedir sorusuna cevap vererek kapsamlı bir bilgi verelim. Otopay, kredi kartına bir alternatif olarak ortaya çıkan kartlardan biridir, ön ödemeli bir sisteme sahip olan bu kartlar sadece internet üzerinden yapılan alışverişlerde kullanılır. Bu kartları kredi kartlarından ayıran önemli özelliklerden birisi budur. Kartların ön ödemeli olması kredi kartlarındaki bir zaafı önlemeye yönelik olarak düşünülmüştür o da şudur ki: kredi kartı sahiplerinin yetkisi olmadan hesabından çekilen paralar. Otopay kartları 19 haneli bir kart numarası ve 4 haneli bir de güvenlik kodundan oluşur. Alışveriş sırasında da bu bilgiler kullanılarak satın alım işlemleri gerçekleştirilir, bu yönüyle de kredi kartlarına göre daha güvenilirdir. Çünkü kredi kartlarında hem kart bilgileri ve şifresi gerekirken hem de kişinin kimlik bilgileri gerekir. Ancak otopay kartları ile yapılan alışverişlerde kart numarası, güvenlik kodu ve kartın bütçesi yeterli olacaktır.

Otopay kart nasıl alınır sorusuna gelecek olursak, bunun için birçok site bulunmaktadır. İnternet üzerinden satın alacağınız bu kartlar için öncelikle güvenilir bir site bulmanızı öneririz, fiyat karşılaştırması yaparak öneriler alabilirsiniz. Ancak genellikle fiyatlar sabittir. Bu kartların bütçeleri Euro cinsinden belirlenir, buna göre de TL cinsinden kartlara fiyat biçilir, sistemin bu şekilde olması kimi zaman kartların fiyatlarında değişiklikler olabilmesine neden olur


Otopay Kart Satışı

%100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile güvenle Otopay, Astropay, Paykasa, PayKwik ön ödemeli kartlarını edinmek istemez misiniz? Bize ulaşın.

 

Otopay'ı bu ürünler için kullanabilirsiniz

paykwik