Çalışma Saatleri: 09:00 - 05:00 (7 Gün)
E-posta: [email protected]
Destek Hattı: +90 530 002 20 20
Skype: otopaybayi

Otopay Kart Neden Daha Güvenli?

tarafından 04 Mayıs 2016 Çarşamba (güncelleme: 21.05.2016 08:44:57)

otopay neden daha güvenliE-ticaret’ te iddialı olmak istiyorsanız aslında işin en önemli noktalardan bir taneside ödeme kolaylığı sağlayabiliyor olmanızdır. Bugün baktığınız zaman online alışveriş sitelerinin tamamına yakını bu hatayı yapmaktadır. Yani alışveriş denildiğinde akla gelen ilk konu kredi kartı ile ödeme seçeneğidir. Ancak insanlar kredi kartı ödeme seçeneğini kullanırken her zaman tedirgin davranmışlardır. Çünkü internet ortamı her zaman kötü amaçlı kullanılabilmektedir. O zaman eğer ki siz başarılı sonuçlara ulaşmak istiyorsanız tüm ödeme seçeneklerini siteniz üzerinde bulundurmak zorundasınız. Bu aynı zamanda sizin markanızı daha temel bir yapıya oturtacak en önemli noktalardan bir tanesidir.

Eğer ki siz İnternet'ten alışveriş yapmak istiyor ama kendinizi güvende hissetmiyorsanız o zaman otopay kart gibi sizi kendinizi güvende hissettirecek kartları kullanabilirsiniz.  Fiziki bir kart olmaması size aynı zamanda avantaj sağlayacaktır. Tıpkı bir kredi kartı özelliği taşıyan ve anlaşmalı sitelerde kullandığınız da size ekstra avantaj sağlayan bu kartla alışveriş de oldukça basittir.

İnternet'te alışveriş yapmak istediğinizde önce otopay Kart almalısınız kart'ın limiti sizin yüklediğiniz kadar olacaktır. Sanal Kartınızla alışverişinizi yaptıktan sonra kalan parayı hesabınıza geri aktarabilirsiniz.

Neden Daha Güvenli?

otopay Kart'ınız güvenlidir, çünkü belirli bir limitle üretilir ve tek kullanımlıktır. İnternet üzerinden alışveriş yapacağınız zaman ihtiyacınız kadar güvenliğinizi de esas alacaktır.


Otopay Kart Satışı

%100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile güvenle Otopay, Astropay, Paykasa, PayKwik ön ödemeli kartlarını edinmek istemez misiniz? Bize ulaşın.

 

Otopay'ı bu ürünler için kullanabilirsiniz

paykwik