Çalışma Saatleri: 09:00 - 05:00 (7 Gün)
E-posta: [email protected]
Destek Hattı: +90 530 002 20 20
Skype: otopaybayi

Otopay Kart Nasıl Bozdurulur?

tarafından 05 Nisan 2016 Salı (güncelleme: 20.05.2016 08:27:08)

otopay kart bozdurmaBugün milyonlarca insanın internet üzerinden sanal alışverişlerde tercih ettiği sistemin adı otopay kart demiştik ve bu şekilde ön ödemeli olarak sahip olduğunuz kartlarınızın da bozdurulması gibi bir şansınız var dilerseniz sahip olduğunuz ya da sahip olmayı düşündüğünüz bir otopay kartınızı nasıl bozdurabileceğiniz konusunda sizlere bilgi verelim.

Aslında otopay kart bozdurmak düşündüğünüz kadar zor değildir. Biliyoruz ki bir çok insan bu kartı aldığım zaman nasıl faydalanabilirim veya bozdurabilme şansım var mı? Gibi düşünceye sahiptir bu yazımızla beraber onlarında bilgilendirilmesi noktasında bir paylaşım yapalım. Otopay kartınızı bozdurma sizin tahmini olarak birkaç dakika bir işlem zamanınızı alacak. Otopay kart işlemlerinizi şu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin sanal bir mağazadan yani internet üzerinden güzel bir pantolon aldınız ve hesabınız da 5 euro kadar bir miktar kaldı ya da bunu daha az daha çok şeklinde düşünebilirsiniz. Buna kalan kredi deniliyor bu kalan kredinizi bozdurup tanımladığınız bir hesabınıza yatırılmasını sağlayabiliyorsunuz. Burada yapmanız gereken şey ise canlı destek bölümümüzden müşteri temcilsilerimizle iletişime geçmek olacak. Müşteri temsilcimize otopay kartınızı bozdurma talebinizi belirtiyorsunuz ve o da sizden kodunuzu istiyor ve parayı yatırılmasını istediğiniz banka bilgilerinizi bırakıyorsunuz onlar sizin bilgilerinizin doğruluğunu teyit ettikten sonra paranızı tanımladığınız bilgilere gönderiyorlar. Bunun akabinde ise hesabınızın kontrol edilmesi isteniyor kontrolünüzü tamamladıktan sonra otopay kart bozdurma işlemini tamamlamış oluyorsunuz. Belirttiğim gibi bura da süre ise birkaç dakika kadar. Şunu bilmeniz gerekiyor ki bozdurma esnasında aldığınız fiyat geçerli olmuyor. Ufak bir kaybınız olacak. 


Otopay Kart Satışı

%100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile güvenle Otopay, Astropay, Paykasa, PayKwik ön ödemeli kartlarını edinmek istemez misiniz? Bize ulaşın.

 

Otopay'ı bu ürünler için kullanabilirsiniz

paykwik