Çalışma Saatleri: 09:00 - 05:00 (7 Gün)
E-posta: [email protected]
Destek Hattı: +90 530 002 20 20
Skype: otopaybayi

Otopay Kart Kullanımı ve Bölünme

tarafından 16 Nisan 2016 Cumartesi (güncelleme: 15.05.2016 18:19:42)

otopay kullanımıKartın amacı kredi kartı bilgilerini ve kimlik detaylarını her hangi bir şekilde vermeden alışveriş yapmamıza olanak tanımasıdır. Otopay kart satın al, 19 haneli belirli kombinasyonlar ile üretilmiş ve genellikle çıkış noktası İngiltere olan bir karttır. Bunun kullanıldığı yerler genellikle alışveriş siteleri, domain ve host barındırma firmaları, oyun siteleri ve eğlence siteleridir. İstenilen meblağlarda oluşturulan, aynı zamanda isteğe göre belirli miktarlarda ana sitesinden de bölünebilir. Bu bölme işlemini genellikle alışveriş yapacağımız sitedeki fiyattan yüksek miktarlı bir Otopay karta sahipsek yaparız. Burada ki amaç kartın tek sefer kullanılabilir olduğundandır.

Ödeme yöntemleri arasında güvenilirliğini ispatlayıp diğerleri arasından sıyrılan kart, aslında yakın tarihe kadar pek bilinmiyordu. Bu kadar hızlı ilerleyişi ve kredi kartının yerini almasını sadece büyük alışveriş marketlerinin ve oyun sitelerinin tercih etmesidir diyebiliriz. Hızlı ve güvenilir olan, üzerindeki kodları alışveriş sitesinin ödeme formuna girerseniz ödemeniz anında onaylanır. Üstünde her hangi bir bilgi vs. bulunmaması sebebi ile bu kartın ticaretini yapan bazı komisyoncu firmalar ortaya çıkmıştır. Bu firmalar kart ücreti+komisyon bazlı çalıştıklarından ancak bu şekilde temin edebilmekteler. Oysa ki Avrupa’nın pek çok yerinde marketlerde bile satılan bu kart Euro veya dolar bazlı olduğu için ülkemizde pek rağbet görmemektedir. Piyasa verilerine göre ücretleri şekillenen Otopay kartlar zaman zaman ucuzlarken zaman zaman pahalı olabilirler. Otopay kart İngiltere’den dünyaya yayılmıştır.


Otopay Kart Satışı

%100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile güvenle Otopay, Astropay, Paykasa, PayKwik ön ödemeli kartlarını edinmek istemez misiniz? Bize ulaşın.

 

Otopay'ı bu ürünler için kullanabilirsiniz

paykwik