Çalışma Saatleri: 09:00 - 05:00 (7 Gün)
E-posta: [email protected]
Destek Hattı: +90 530 002 20 20
Skype: otopaybayi

Otopay Kart Avantajları

tarafından 08 Nisan 2016 Cuma (güncelleme: 19.05.2016 16:42:27)

otopay kart avantajlarıBiliyoruz ki artık alışverişlerin büyük bir bölümünde internet kullanılıyor ancak burada internetten yapılacak olan alışverişlerin tamamının güvenli bir şekilde yapılması gerekiyor bunun içinde kullanıcılarına güvenli ödeme seçeneği sunulan otopay kart yer alıyor. Otopay kart fiziksel anlamda bir kart değildir ancak bu kart sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun alışveriş yapma imkanınız var. Bunun için ise kendi belirlediğiniz bir limit tercih edebiliyorsunuz.  Yaptığınız her alışverişiniz güvenli bir şekilde tamamlanıyor. Zaten otopay kart avantajlarının da en büyük özelliklerinden birisi kullanıcısının kişisel bilgisi ile ilgilenmediğidir. Otopaykart yalnızca pin kodu sayesinde her işleminizi yerine getirebilmektedir.

Karta euro kurundan bakiye yüklüyorsunuz ve bakiyeniz tamamlanana kadar alışveriş yapabiliyorsunuz. Dilediğiniz herşey için harcama yapabilme olanağına sahipsiniz. Ve bakiyeniz sıfırlandığında kartın ömrü de tamamlanmış oluyor ve iptal ediliyor bu yüzden de otopay karta tek kullanımlık bir kartta diyebiliriz. Otopay kart alırken çok rahat bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz dilerseniz bunun için sitemiz üzerinden canlı destek talebinde de bulunabilirsiniz. Kart hakkında tüm detaylı bilgileri sitemiz üzerinden edinebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden aldığınız otopay kart ile bakiyenizi belirledikten sonra kartınız hemen alışverişleriniz için açılmış olacaktır.

Otopay’ ın kredi kartlarından en belirgin farkı ön ödemeli bir kart olmasıdır yani önce bakiyeniz karşılığında ödeme yapıyorsunuz sonrasında ise bu ödeme karşılığında aldığınız bakiyeyi anlaşmalı her yerde istediğiniz şekilde harcayabiliyorsunuz.


Otopay Kart Satışı

%100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile güvenle Otopay, Astropay, Paykasa, PayKwik ön ödemeli kartlarını edinmek istemez misiniz? Bize ulaşın.

 

Otopay'ı bu ürünler için kullanabilirsiniz

paykwik