Çalışma Saatleri: 09:00 - 05:00 (7 Gün)
E-posta: [email protected]
Destek Hattı: +90 530 002 20 20
Skype: otopaybayi

Otopay İle Her Türlü Alışveriş Kolaylığı

tarafından 02 Haziran 2016 Perşembe (güncelleme: 02.06.2016 20:04:36)

sanal ödeme

İnternet üzerinden alışverişlerde kolaylık ve de güvenliği sağlamak amacıyla bir çok çeşit sanal ödeme alternatifi vardır. Bunların başında da binlerce insanın tercih etmiş olduğu otopay geliyor. Otopay aynı zamanda insanlara birçok alışveriş sitesinden alışveriş yapma ve her türlü imkânı da sağlamaktadır. Güvenli ödeme sistemi sayesinde vaktini internet ortamında geçiren kişiler için bir hayli faydalı diyebiliriz.

Otopay kart genelde oyun satın almakta kullanılmaktadır. Oyun oynama ve bahis siteleri başta olmak üzere her türlü alışverişlerinizde kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra host ve domain alma işlemini de bu kart sayesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle de internet üzerinden sık olarak alışveriş yapan kişilerin kullanmasında büyük fayda vardır. Kısacası her insanın ihtiyaç duyduğu bir ödeme sistemi avantajını sunmaktadır. Bununla birlikte ihtiyaç duyulması halinde ödeme yaptıktan sonra paranızın kalması halinde bozdurabilme imkanınız vardır. Dilerseniz otopay kart nasıl kullanılır sorusunun yanıtını merak edenler için bir açıklama yapalım. Kısaca bahsettiğimiz sistem şu şekilde çalışıyor. 19 haneli bir kart numarası size sunuluyor ve aynı zamanda da dört haneden oluşan bir kod veriliyor. Alışveriş yaptığınız sitede otopay ödeme seçeneğini seçtikten sonra size verilen 19 haneli kart bilgisini giriyorsunuz ve daha sonrasında dört haneli kod şifrenizi giriyorsunuz daha sonrasında ise işleminiz bu kadarla tamamlanmış oluyor ve bu arada dip not olarak Euro cinsinden alışverişlerinizi tamamlama imkânınız olduğunu söyleyebilirim.

 


Otopay Kart Satışı

%100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile güvenle Otopay, Astropay, Paykasa, PayKwik ön ödemeli kartlarını edinmek istemez misiniz? Bize ulaşın.

 

Otopay'ı bu ürünler için kullanabilirsiniz

paykwik