Çalışma Saatleri: 09:00 - 05:00 (7 Gün)
E-posta: [email protected]
Destek Hattı: +90 530 002 20 20
Skype: otopaybayi

Otopay İle Güvenli Ödeme

tarafından 13 Mayıs 2016 Cuma (güncelleme: 21.05.2016 08:44:17)

Otopay Güvenli ödeme

Ödeme sistemlerinde genel olarak şu önem kazanmıştır. Herhangi bir siteden alışveriş esnasında paranızın bir şekilde kötü kişiler tarafından ele geçirilmemesi. Işte bu noktada otopay kart tüm güvenlik açıklarını kapatacak şekilde tasarlanmıştır. Normal kredi kartında bir şifre girmeniz gerekiyor ancak bu şifrenin kırılması ya da kötü amaçla ele geçirilmesi durumunda hesabınızdaki tüm paranız alınabilir fakat otopay kart sistemi ön ödemeli bir kart olduğu ve de tek kullanımlık olduğu için böyle bir ihtimal söz konusu değildir.  Herhangi bir siteden alışveriş yapmanız durumunda kartınız otomatik olarak ikinci bir kez daha kullanılmayacaktır. Bu nedenle alışverişlerde kartın içindeki sanal parayı bitirmek durumundasınız ancak eğerki alışverişleriniz de kart içerisindeki sanal parayı bitiremez iseniz o zaman paranızı bozdurmak gibi bir lükse de sahipsiniz.

 Alışverişler de önemli olan onu bazı siteler vardır ki bunların güvenli olup olmadığı bilinmemektedir. Yani alışverişi gerçekleştiren bir kişi bu sitenin güvenirliğinden emin olamaz ancak otopaykart her site ile anlaşma sağlamamıştır. Bu nedenle anlaşma sağladığı sitelerin güvenli olmasını tercih eder. Siz zaten otopay ile alışveriş yaparken güvenli bir siteden alışveriş yapıyorsunuz demektir. Ancak belirttiğimiz durumda site kötü niyetli kişilerin eline de geçmiş olsa paranızı alamayacaklardır.

Otopay kart tamamen kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla tasarlanmış ve hizmete sunulmuştur bu nedenle kendinizi bu konfordan uzak tutmamanız gerektiğini hatırlatırız.


Otopay Kart Satışı

%100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile güvenle Otopay, Astropay, Paykasa, PayKwik ön ödemeli kartlarını edinmek istemez misiniz? Bize ulaşın.

 

Otopay'ı bu ürünler için kullanabilirsiniz

paykwik