Çalışma Saatleri: 09:00 - 05:00 (7 Gün)
E-posta: [email protected]
Destek Hattı: +90 530 002 20 20
Skype: otopaybayi

Otopay Kart'ın İşlevleri Nelerdir?

tarafından 29 Nisan 2016 Cuma (güncelleme: 21.05.2016 08:46:12)

otopay CardSanal âlemde, her türlü aktivitenin geliştiğini varsayarsak, Otopay Card’ın işlevlerinin de ne kadar önemli olduğunu anlamakta zorluk çekmeyiz. Temel ve en basit şekliyle anlatmak gerekirse; internetten alışveriş yapmak istediğiniz zamanlarda, kredi kartı, havale veya EFT yapmamak için, direkt olarak aracı bir ödeme yöntemi kullanma ihtiyacı duyduğunuz ve anlaşmalı olan bütün sitelerde geçerli olan, genel anlamıyla yurtdışında daha aktif olmasına rağmen, ülkemizde de yavaşça yaygınlaşmaya devam eden bir sanal ödeme kartıdır..

İlk olarak  İngiltere’de çıkışını gerçekleştiren otopay Card, aradan geçen yılda, sanal ödeme sektöründe etkin konuma gelmesini de; verdiği imkanlardaki ve avantajlı duruşuyla sağlamaktadır. İnternet ortamında kullanacağınız, tamamen güvenilir ve hiçbir şekilde bilgi gerektirmeden kullanımı mümkün olan bir kredi kartı olarak da tabir edebileceğimiz Otopay Card sayesinde, kredi kartı gerektiren tüm sitelerde harcama yapabilir, kendi kartımızın kart numarası veya diğer bilgilerini paylaşmadan da istediklerimize sahip olabiliriz.

otopay Card üzerinden yapacağınız bütün ödemelerinizin 256 bit SSL sertifikaları dahilinde şifrelenerek, tamamen güvenli bir kullanım sunduğunu da bilmeniz gerekir. Bunun etkileri olarak da, hiçbir şekilde dolandırılma durumuna girmeyip, sanal olarak kullanacağınız ve belli limiti olan bu kart sayesinde, güvenli alışverişin tadını çıkartmanızın önü açılıyor.

Sizlere 10$ ve üzerindeki talep edeceğiniz herhangi bir tutarda ve tüm bilgilerinin tek kullanımlık şekliyle verileceği bu kartla birlikte, alışverişlerinizde daha garantici ve daha güvenli yaptırımlar uygulayabileceksiniz.


Otopay Kart Satışı

%100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile güvenle Otopay, Astropay, Paykasa, PayKwik ön ödemeli kartlarını edinmek istemez misiniz? Bize ulaşın.

 

Otopay'ı bu ürünler için kullanabilirsiniz

paykwik