Çalışma Saatleri: 09:00 - 05:00 (7 Gün)
E-posta: [email protected]
Destek Hattı: +90 530 002 20 20
Skype: otopaybayi

Online Ödeme Sistemi Nasıl Kurulur?

tarafından 26 Nisan 2016 Salı (güncelleme: 20.05.2016 08:27:27)

online ödeme sistemiBu yazımızda sizlere online ödeme sistemi kurmak isteyenlerin bilgilenmeleri yönünden bir payaşım yapmak istiyoruz. Alacaklarını idare edemeyen firmalar genellikle yönünü e-tahsilat yani online ödemelere yönlendirmişlerdir bir nevi bu durum onların kendilerini garantiye almalarına olanak sağladığı gibi ürün alan kişinin de hızlı davranabilmesine imkan vermiştir. Bugün bir çok ticaret sitesi ya da kurumsal firma sanal ödemelerle birlikte aynı zamanda e-faturaya geçmiştir.  İnternet ortamında alacağınız her ürün aslında bir risk içerir bu baz siteler için parasal anlamda olurken bazılarında da alacağınız ürünün kalitesiyle alakalıdır.

Bazen gördüğünüz ürünü alamamak gibi bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz ki bunun aslında yasal çerçeve de bir hükümlülüğü de yoktur. Bir çok bu şekilde ki firma yurt dışı kaynaklı çalıştıkları için onlar hakkında tam detaylı bilgiyi alamazsınız. Online ödeme sistemleri arasında ise son dönemlerde daha göze çarpan konu sanal ödemelerdir. Sanal kart adı altında yapılan bu ödeme şeklinde tamamen sizin güvenliğiniz ele alınmıştır.  Bu sanal kartlar ön ödemeli olarak hizmet verdikleri için sizin açınızdan dolandırılma gibi bir durum olmaz olmayacaktır da.

Sistemin Güvenli Bir Şekilde Kurulması

E-tahsilat sisteminiz alınan alan adı yani site adresine güvenli bir şekilde kuruluyor. Ödeme sayfalarında 128bit SSL şifreleme, sunucularda ise Firewall, IPS, IDS ve Raid5 güvenlik önlemleri alınıyor. Sistemin sahip olduğu ve şirket tarafından istenen bütün özellikler yazılıma ekleniyor.

 


Otopay Kart Satışı

%100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile güvenle Otopay, Astropay, Paykasa, PayKwik ön ödemeli kartlarını edinmek istemez misiniz? Bize ulaşın.

 

Otopay'ı bu ürünler için kullanabilirsiniz

paykwik