Çalışma Saatleri: 09:00 - 05:00 (7 Gün)
E-posta: [email protected]
Destek Hattı: +90 530 002 20 20
Skype: otopaybayi

Online Ödeme Alternatifleri ve Otopay Kart

tarafından 22 Nisan 2016 Cuma (güncelleme: 15.05.2016 18:19:12)

alternatif otopay kartEğer ki internetten satış yapmayı tercih eden bir firma iseniz o zaman ürün ve hizmetlerinizden faydalanmak isteyen kullanıcılara ödemelerini yapmaları noktasında sizin de yardımcı olmanız gerekir. Türkiye’ de internet üzerinden ürün satmanın önemli bir bölümü genellikle kredi kartı ile tamamlanıyor bunun için kullanılan sanal POS’ lar ise her banka tarafından destekleniyor. Siz bununla birlikte yeni kurulan bir firma iseniz o zaman ödeme alternatiflerinizi de geniş tutmanız gerekiyor. Çünkü kullanıcı elindeki şartları değerlendirerek ödeme işlemini gerçekleştirecektir. Bir diğer nokta ise tabiki güvenli alışveriş şekli oluyor. Siz kullanıcınıza güvenli bir site olduğunuzu ne kadar çok hissettirir ve ispatlarsanız daha sonraki dönüşlerde sıkıntısız ödeme alabilirsiniz.

Genelde firmalar için başka bir sorun ise sanal pos cihazlarının belirli bir ücret karşılığında verilmesi bu nedenle markalar özellikle taksitli alışverişlerde ekstra bir ücret ödemek durumunda kalıyor bu da doğal olarak onların ürünlerine bu farkın yansımasına neden oluyor. Bu noktada ise sizin diğer firmalarla aynı fiyatla satış yapmanız ya da daha fazla satış yapmanız durumunda alternatiflerinizin de artmasına neden oluyor. İşte bu yüzden de ödeme seçenekleriniz noktasını çoğaltmanız sizin faydanıza olacaktır. Son dönemlerde ise internetten ödeme işlemlerinde sanal kartların çokça kullanıldığını görebiliyoruz. Bu kartlar genellikle isim olarak değişse de hizmet ettikleri alanlar aynı oluyor. Burada önemli olan konu bazı kartların daha ucuz olması şeklinde oluyor. İşte bu noktada elbette ki otopaykart kendisini bir adım öne çıkarıyor. Bu gün piyasaya baktığınız zaman bir çok site üzerinden alışveriş yapma imkanı sunduğunu söyleyebiliriz.


Otopay Kart Satışı

%100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile güvenle Otopay, Astropay, Paykasa, PayKwik ön ödemeli kartlarını edinmek istemez misiniz? Bize ulaşın.

 

Otopay'ı bu ürünler için kullanabilirsiniz

paykwik