Çalışma Saatleri: 09:00 - 05:00 (7 Gün)
E-posta: [email protected]
Destek Hattı: +90 530 002 20 20
Skype: otopaybayi

Online Alışverişlerde Güvenli Ödeme

tarafından 07 Nisan 2016 Perşembe (güncelleme: 15.05.2016 18:19:57)

otopay kart ile ne yapılırOnline alışverişlerde ödemelerin güvenli olması herkesin dikkat ettiği noktalardandır ve bu nedenle de eğer ki bir alışveriş sitesinden ürün ya da eşya alınacaksa bunun sanal olarak dolandırılmamasına dikkat etmek gerekir. Bugün baktığınız zaman da özellikle sanal ödemeler konusunda en etkili olan ödeme aracının otopay kart olduğunu çok rahat bir şekilde görebiliyoruz. Daha önceden de bahsettiğimiz gibi sitemiz üzerinden bir otopay kart sahibi olmanız durumunda anlaşmalı olan sanal mağazalardan dilediğiniz ürünü güvenli bir şekilde alabilirsiniz.

Genelde insanlar alışverişlerinde kredi kartı sistemini kullanırlar ancak burada ödeme esnasında bilgilerinizin çalınması gibi bir de tehdit olduğu ortadadır bu nedenle de kredi kartı ile alımlar her zaman risk içermektedir.

Kredi kartı noktasında alışverişlerini bu kartla tercih etmeyenler sanal ödeme kartlarını tercih etmektedirler. Otopay kart üreticileri de müşterilerinin mağdur olmaması adına güvenliği ön plana çıkararak bu yöntemi geliştirmişler ve ön ödemeli olan bir kartı piyasaya sürmüşlerdir.

Otopay Kart İle Ne Yapabilir siniz?

Otopay kartın kesinlikle ödeme noktasında kredi kartından hiçbir farkı yoktur ancak anlaşmalı olan yerlerde dilediğiniz ürünü alabilirsiniz. Ön ödeme koşullarında kartlar belirlenmiş olan miktarlar doğrultusunda satılır ve isterseniz 10 Euro isterseniz 250 Euro’ luk bir kartı alarak ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kart bir kereye mahsus olarak kullanılır ve kalan miktar tekrar bozdurulup belirttiğiniz hesaba aktarılabilir.


Otopay Kart Satışı

%100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile güvenle Otopay, Astropay, Paykasa, PayKwik ön ödemeli kartlarını edinmek istemez misiniz? Bize ulaşın.

 

Otopay'ı bu ürünler için kullanabilirsiniz

paykwik