Çalışma Saatleri: 09:00 - 05:00 (7 Gün)
E-posta: [email protected]
Destek Hattı: +90 530 002 20 20
Skype: otopaybayi

Ön Ödemeli Kart Otopay

tarafından 21 Nisan 2016 Perşembe (güncelleme: 15.05.2016 18:19:14)

otopay ön ödemeli kartŞu an alışveriş sitelerine baktığınız zaman ön ödemeli kart sektörünün en yeni ve en ilgi çeken ismi Otopay olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Aslında bunun bir kaç nedeni var. Öncelikle ön ödemeleri kartların piyasadaki kullanımlarını arttıran en önemli şey kolay bulunabilir ve fiyatlarının  daha ucuz olmasıdır.Bilindiği gibi on ödemeli kartlar döviz bazında satılmakta. Yani bazıları dolar basılar ise euro olarak satılmakta. Dolayısıyla müşteri istediği kartı alırken çok ciddi kur farklarıyla karşılaşmakta. 100 Euroluk kart aslında 320 TL değerindeyken, on ödemeli kart satıcıları tarafından 350 TL’ye kadar satılabiliyor. Bu da büyük bir kur farkı ve müşteriler için ekstra masraf demek.

Otopay ise piyasaya çok hızlı bir giriş yaptı ve hedeflerini piyasanın en ucuz kartı olmak olarak belirledi. Kart satışlarından neredeyse kur farkı alınmıyor ya da bu fark diğer kartlara kıyasla çok az. Bunun yanında kullanım kolaylığı ve geniş satış ağıyla da kısa sürede zirveye çıkacak gibi gözüküyor.

Günümüzde ön ödemeli kartların bu kadar populer olmasının en büyük sebebi müşterilerden on ödemeli kartla yaptıkları para yatırma ve para çekme işlemlerinden herhangi bir belge talep edilmemesi ve kredi kartı bilgilerini herhangi bir yerde paylaşmayacak olmaları. Böylece kendilerini hem daha güvende hissediyorlar hem de kişisel bilgilerinin %100 korunduğundan emin oluyorlar.


Otopay Kart Satışı

%100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile güvenle Otopay, Astropay, Paykasa, PayKwik ön ödemeli kartlarını edinmek istemez misiniz? Bize ulaşın.

 

Otopay'ı bu ürünler için kullanabilirsiniz

paykwik