Çalışma Saatleri: 09:00 - 05:00 (7 Gün)
E-posta: [email protected]
Destek Hattı: +90 530 002 20 20
Skype: otopaybayi

İnternet'ten Alışverişlerde Otopay

tarafından 23 Nisan 2016 Cumartesi (güncelleme: 21.05.2016 08:47:05)

otopay kartı denediniz miİnternetten alışveriş yapmayanlar konunun tamamen dışında ama internetten alışveriş yapanların da büyük bir çoğunluğu ödeme yöntemlerinin çeşitliliği konusunda bilgi sahibi değil. Bir e-ticaret sitesinden alışveriş yaparken ödeme ekranına gelindiğinde tüketiciye sunulan ödeme alternatifleri çoğu zaman dikkate alınmıyor bile. Aslında internetten alışverişte ödenen parayı güvenli bir şekilde satıcıya aktaran birçok farklı ödeme yöntemi mevcut. Kullanıcı bilgilerinin gizliliği konusunda üst düzey güvenlik önlemlerine sahip bu ödeme yöntemleri, insanların güvenli alışveriş yapmasındaki en büyük etken.

İnternetten alışverişte ödeme yöntemlerinin en çok tercih edileni, pratikliği nedeniyle otopay kart ödemesidir. Türkiye’de bir çok e-ticaret sitelerinde online ödeme ile işlem yapmak mümkün. Ödeme ekranında karşınıza çıkan sanal posa otopay pin kodunuzu girebileceğiniz gibi başka sanal ödemelerden de faydalana bilirsiniz. Online para transfer firmaları olarak adlandırılan bu yöntemler hızlı ve güvenli olmaları ile bilinirler. Özellikle uluslararası alışverişlerde para birimi sorunu olmadan ödeme yapmak için tercih edilen bu yöntemlerde, her türlü kredi kartı ve kimlik dolandırıcılığının da önüne geçilmiş olunur. İnternetten alışverişte ödeme yöntemlerine her geçen gün bir yenisi ekleniyor. En yeni ve en fazla ses getiren yöntemlerden biri de otopaykat’ tır.Otopay tüm kartlarınızı tek bir uygulamada toplamınıza ve alışveriş sırasında istediğiniz ödemeyi yapmanıza imkan veren yeni bir teknoloji.


Otopay Kart Satışı

%100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile güvenle Otopay, Astropay, Paykasa, PayKwik ön ödemeli kartlarını edinmek istemez misiniz? Bize ulaşın.

 

Otopay'ı bu ürünler için kullanabilirsiniz

paykwik