Çalışma Saatleri: 09:00 - 05:00 (7 Gün)
E-posta: [email protected]
Destek Hattı: +90 530 002 20 20
Skype: otopaybayi

Güvenilir Otopay Kart

tarafından 13 Nisan 2016 Çarşamba (güncelleme: 21.05.2016 08:43:49)

güvenilir otopay kartOnline alışverişlerde ödemelerin güvenli bir şekilde yapılması şarttır bu nedenle de insanların bir çoğu sanal kartlara yönelmiştir. Sanal kartların tamamı ön ödemeli olarak çalıştıklarından dolayı daha güvenlidir ve paranızın da bu sayede çalınmasına olanak sağlanmaz. Sanal kart alımları esnasında kesinlikle kişisel bilgilerinizi vermek zorunda değilsiniz bu nedenle hiç biri sizin kişisel bilgilerinizle ilgilenmez ve istemez. Bu kartlara belirli miktarlar da ulaşabilirsiniz bu nedenle buralardan alacağınız kartların miktarları önceden belirlenmiştir. İster otopaykart olsun ister paykasa olsun isterse astropay kart olsun hepsinde çalışma sistemi aynıdır. Kartın alışveriş esnasında kullanımı oldukça basittir size verilen kodu girmeniz alışverişinizi tamamlamanız için yeterli olacaktır bu nedenle de başka herhangi bir şeye ihtiyaç duymazsınız.

Sanal kartların banka kartlarından farkı vardır bu da yalnızca fiziksel açıdandır yani bu kartları elinize alamazsınız fakat bir kredi kartıyla yapabileceğiniz işlemlerin tümünü bu kartlar aracılığı ile yapabilirsiniz.

Otopay kartta da aynen sistem bu şekilde çalışmaktadır. Kartı üreten firma kesinlikle müşterilerinin memnuniyetini düşündüğü için bir çok online alışveriş sitesi ile anlaşma sağlanmıştır bu nedenle de anlaşmalı olan tüm alışveriş sitelerinde kartınızı rahatlıkla çekinmeden kullanabilirsiniz.

 Eğer ki daha öncesinde bir sanal kart kullanmamış iseniz bu yazımızı okuduktan sonra fikrinizin de değişeceğinden eminiz yani bu sistem sizlere % 100 güvenli alışveriş imkanı sağlamaktadır.


Otopay Kart Satışı

%100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile güvenle Otopay, Astropay, Paykasa, PayKwik ön ödemeli kartlarını edinmek istemez misiniz? Bize ulaşın.

 

Otopay'ı bu ürünler için kullanabilirsiniz

paykwik