Çalışma Saatleri: 09:00 - 05:00 (7 Gün)
E-posta: [email protected]
Destek Hattı: +90 530 002 20 20
Skype: otopaybayi

En Doğru Çözüm Sanal Kart

tarafından 01 Mayıs 2016 Pazar (güncelleme: 15.05.2016 18:18:26)

otopay ile en doğru çözümİntenet’ten alışverişlerde güvenli değil sorusu aslında bir çok insanın muhatap olduğu konuların başında gelmektedir. Bugün çevrenize baktığınız da da bu ön kaygı yüzünden bir çok insanın internet üzerinden alışveriş yapmadıklarını görebilirsiniz. Bu da onlara doğal olarak daha ucuza alabilecekleri eşyaları ve kıyafetleri yüksek ücretlerle alma gibi bir durumla karşı karşıya bırakmaktadır. İnternet artık insanın bir yaşam biçimi olmuştur ve burası başka bir dünya değildir. Bunu hayatın bir yansıması olarak değerlendirdiğiniz de birkaç küçük hareketle aslında hem güvenli bir şekilde alışveriş yapmış olursunuz hem de kaliteyi daha ucuza.

Peki, bir çok insanın alışverişinden dahi çekindiği uzak durduğu internet üzerinden alışverişler noktasında ne yapması gerekir dilerseniz buraya biraz daha ayrıntılı bakalım.

Siteden Emin Olun

Öncelikli olarak alışveriş yaptığınız siteden emin olmak zorundasınız. Bunu da anlayabileceğiniz en güzel yer alışveriş sitesinin sanal kartlarla olan anlaşmasıdır. Eğer ki sanal kart kullanmanıza izin veriliyorsa o zaman güvenli sayılmaktadır.

Bağlantı Güvenli Olmalı

Bilgisayarınızda antivirüs yazılımının kurulu olduğundan emin olun. Alışveriş yaptığınız sitenin SSL (Secure Sockets Layer) veya SET (Secure Electronic Transactions) protokollerinden birisine sahip olduğundan emin olun. Güvenlik sertifikasına sahip sitelerde tarayıcı adres kutucuğunun başında bir kilit çıkacaktır.

 Sanal Kredi Kartı

İnternette alışveriş sırasında tercih edebileceğiniz diğer bir güvenli yöntem ise kredi kartı yerine otopay kart kullanmak.  Otopay kartın herhangi bir kredi kartıyla bağlantısı olmadığı için güvenli bir şekilde kullanırsınız alışverişlerinizde limiti sıfırladığınızda da bir kez daha kullanılmayacaktır.


Otopay Kart Satışı

%100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile güvenle Otopay, Astropay, Paykasa, PayKwik ön ödemeli kartlarını edinmek istemez misiniz? Bize ulaşın.

 

Otopay'ı bu ürünler için kullanabilirsiniz

paykwik