Çalışma Saatleri: 09:00 - 05:00 (7 Gün)
E-posta: [email protected]
Destek Hattı: +90 530 002 20 20
Skype: otopaybayi

E-Ticaret'te Sanal Ödeme Sistemlerinin Önemi

tarafından 06 Nisan 2016 Çarşamba (güncelleme: 21.05.2016 08:36:04)

otopay e-ticaretE-ticaret sitelerinin satışlarını artırabilme noktasında yapabilecekleri bir çok şey vardır. Eğer ki bir e-ticaret sitesi üzerinden ürünlerinizin satışını gerçekleştiriyorsanız o zaman ilk başta ödeme seçeneklerinizi gözden geçirmeniz gerekiyor. Çünkü internette tek yönlü bir ödeme politikası izlerseniz bu durum sizin satışlarınızı doğrudan etkileyecektir. E-ticaret sisteminde ödeme konusu çok önemlidir. Sitenize gelen bir kullanıcı istediği bir karttan ödeme geçemeyecekse ya da sanal kartlarla ödeme yapamayacaksa o zaman sizin tercih edilirliğinizi de geçiştirecek ve de böyle hizmet veren sitelere yönelecektir. Son dönemler ödeme sistemlerine baktığımızda ise özellikle otopay kart sisteminin çok fazla oranda tercih edildiğini görebiliyoruz. e-ticaret sitelerinde otopay kart gibi bir ödeme aracı olması aynı zamanda sizin satışlarınızı da artıracaktır.

 

Sanal Ödeme Yöntemleri

İnternetteki alışverişler sırasında sanal ödeme yapabilme aynı zamanda paranızın güvenliği anlamına gelmektedir. Özellikle otopay kart gibi ödeme araçları sayesinde bir çok kişi istediği bir siteden rahatlıkla alışverişlerini tamamlamaktadır. Dolayısıyla sitenize bu ödeme koşullarınn da eklenmiş olması sizin tercih edilirliğinizi daha da artıracak bir durumdur. Bunun size geri dönüşü birçok anlamda olacaktır. Ayrıca yalnızca bir ödeme yönünden ürünlerinizin satışlarınızı gerçekleştirmek size prestijde kaybettirecektir.

Bugün baktığınız zaman bir çok e-ticaret sitesi kullanıcılarına farklı ödeme yöntemleri sunar bunun nedeni markalarını kurumsal anlamda daha güçlü göstermektir. Eğer ki siz de bu şekilde bir ödeme sistemi kullanmıyorsanız o zaman küçük çaplı bir firma olarak kalmaya devam edeceksiniz demektir.


Otopay Kart Satışı

%100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile güvenle Otopay, Astropay, Paykasa, PayKwik ön ödemeli kartlarını edinmek istemez misiniz? Bize ulaşın.

 

Otopay'ı bu ürünler için kullanabilirsiniz

paykwik