Çalışma Saatleri: 09:00 - 05:00 (7 Gün)
E-posta: [email protected]
Destek Hattı: +90 530 002 20 20
Skype: otopaybayi

Astropay Kartını Nasıl Kullanacağım?

tarafından 15 Nisan 2016 Cuma (güncelleme: 20.05.2016 08:27:21)

astropayİnternetten alışveriş yapabilmek için online ödemeleri kullanmak zorundasınız çünkü alışveriş sitelerinin tamamı ya kapıdan ödeme seçeneklerini ya kredi kartı ödemelerini ya da sanal kart ödemelerini kabul etmektedir. Aslında bunların içerisinde her zaman söylediğimiz gibi en güvenlisi sanal kartlardır. Daha önce sizlere bir çok kez otopaykart’ ı nasıl kullanırsınız, otopaykart’ ı nasıl alırsınız gibi bir çok başlık üzerinde değerlendirme yapmıştık ancak bu yazımızda da Astropay’ ı nasıl kullanacağınız noktasına değinmek istiyorum çünkü bu kartları kullanan kadar henüz bu kartlarla tanışmamış olan bir çok insan var dolayısıyla bu insanlar ellerindeki bu büyük fırsatında bilincinde değiller. Halbuki bu kartları bir kez kullanıp denemiş olsalar aslında ne kadar güvenli bir yöntemi de tercih etmiş olduklarını rahatlıkla anlayacaklar.

Örneğin ; bir online alışveriş sitesine girdiniz burada size alışveriş sepetini doldurup ödeme aşamasına geldiğinizde nasıl bir ödeme yapacağınız sorulmaktadır siz ödeme yöntemi olarak buradan basit bir şekilde astropay’ ı seçebilirsiniz. Size verilen 16 hanelik kodu yani bu sizin güvenlik şifreniz girdiğiniz de işleminde tamamlanmış olduğunu görebileceksiniz ödemeniz ise anında onaylanacaktır. Yani aslında burada çok fazla düşünmeye kesinlikle hiç gerek yok. Burada sizin dikkat etmeniz gereken şey kartınızı ilk önce alırken dikkat etmeniz çünkü yanlış kişilerle tanışmanız durumunda dolandırılma gibi bir ihtimaliniz de söz konusu. İşte bu gibi durumlara yer vermemek adına otopaysiparis.com adresini tercih etmenizi öneriyorum buradan alacağınız otopaykart tamamen güvenli ve sizin için tasarlanmış durumda.


Otopay Kart Satışı

%100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile güvenle Otopay, Astropay, Paykasa, PayKwik ön ödemeli kartlarını edinmek istemez misiniz? Bize ulaşın.

 

Otopay'ı bu ürünler için kullanabilirsiniz

paykwik