Çalışma Saatleri: 09:00 - 05:00 (7 Gün)
E-posta: [email protected]
Destek Hattı: +90 530 002 20 20
Skype: otopaybayi

Astropay Kart Nedir?

tarafından 11 Nisan 2016 Pazartesi (güncelleme: 20.05.2016 08:30:44)

astropay kart nedirAstropay aslında otopay kart gibi fiziksel anlamda bir kart kesinlikle değildir. Bu kart sayesinde de intenetten tüm alışverişlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz üstelik astropay kartın neredeyse geçmediği hiçbir yer de yoktur diyebilirim. Alışverişler genellikle internet üzerinden olduğu için bazı alışveriş siteleri bu kartlarla anlaşma sağlamaktadır. Anlaşma sağlanması durumunda aynı zamanda onların bütçelerine de büyük ölçüde fayda sağlamaktadırlar. Çünkü insanlar her gün internet üzerinden farklı farklı siparişler vermekte üstelikde son dönemlerin bu favori kartları güvenlik noktasında büyük ölçüde yardımcı olduğundan dolayı insanların tercihlerini sağlamakta.

Bizler sürekli olarak internet üzerinden bir alışveriş yapma gayreti içerisindeyiz doğal olarak ta bu süreç güvenliği ön plana çıkarmaktadır ki insanların neredeyse çoğunluğu bu kartları kullanmakta.

 

Astropay Kart Nasıl Kullanılır ?

Astropay anlaşmalı olan her türlü internet sitesinde kullanılabilir ancak bizim ülkemizde daha çok oyun alışverişlerinde tercih ediliyor.  Burada sizlere 16 hanelik bir pin kodu verilecek bu pin kodu aynı zamanda sizin paranızın güvencesidir ve hiç kimse sizden habersiz bu kartı kullanamaz bunun için kullanım esnasında size bir şifre iletilmekte ve siz bu şifreyi girdikten sonra alışverişlerinize devam edebilmektesiniz.  Astropay’ da dilerseniz bakiyenizi tek kullanımda bitirebilirsiniz dilerseniz de daha sonrasında kullanabilirsiniz.

 Astropay Card

Astropay’ ın elle tutulur bir kart olmaması nedeniyle kredi kartına göre daha fazla tercih edilmektedir.


Otopay Kart Satışı

%100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile güvenle Otopay, Astropay, Paykasa, PayKwik ön ödemeli kartlarını edinmek istemez misiniz? Bize ulaşın.

 

Otopay'ı bu ürünler için kullanabilirsiniz

paykwik