Çalışma Saatleri: 09:00 - 05:00 (7 Gün)
E-posta: [email protected]
Destek Hattı: +90 530 002 20 20
Skype: otopaybayi

Astropay Kart Avantajları

tarafından 19 Mayıs 2016 Perşembe (güncelleme: 19.05.2016 17:15:07)

hızlı ödeme

Astropay dünyanın neresinde olursanız olun herhangi bir alışverişiniz sonrasında yaklaşık olarak iki dakikalık bir süre içerisinde ödemenizi gerçekleştirip ürün siparişini verebileceğiniz en rahat ödeme sistemlerinden bir tanesidir. Diğer tüm sanal ödemelerde olduğu gibi tamamen ön ödemeli olarak çalışıp aynı zamanda 16 haneden oluşan bir pin kodu sayesinde güvenli alışverişin yapılmasına neden olmaktadır. Kartın kredi kartlarında da olduğu gibi bir CVV kodu mevcuttur bu kod aynı zamanda kişilerin güvenliğini internet ortamında sağlayabilen en etkili yöntemlerden birisidir.  Astropay kartın aynen banka kartlarında olduğu gibi bir son kullanma tarihi vardır ve bu tarih 1 yıl olarak belirlenmiştir.  Piyasada kullanılan başka kartlardan da avantajlı olarak bilinmektedir bu nedenle de karta erişim oldukça rahattır.  Bu kartta yüklü bulunan miktarı tüketinceye kadar rahatlıkla harcama yapabilirsiniz.  Yani bir örnek verecek olursak kartınızla dilediğiniz miktarlarda farklı yerlerden alışveriş yapabilirsiniz. Astropay’ I diğer sanal kartlardan ayıran en önemli özelliği budur. Çünkü diğer kartlar genellikle tek kullanımlıktır ve alışverişleriniz esnasında bu miktarın bitirilmesi gerekir.

Bu kartta aslında diğer kartlar gibi kısa süreli kullanımlık içindir zaten güvenli olmasına neden olan en büyük durum budur. Örneğin kartınıza yüklenmiş olan 250 doları tükettiğinizde kartınız direk olarak kendini bloke edecektir ve sizin yeniden kart almanız gerekir. Sanal kartları almak ve kullanmanın çok basit olduğunu her fırsatta hatırlatmak isteriz.


Otopay Kart Satışı

%100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile güvenle Otopay, Astropay, Paykasa, PayKwik ön ödemeli kartlarını edinmek istemez misiniz? Bize ulaşın.

 

Otopay'ı bu ürünler için kullanabilirsiniz

paykwik