Çalışma Saatleri: 09:00 - 05:00 (7 Gün)
E-posta: [email protected]
Destek Hattı: +90 530 002 20 20
Skype: otopaybayi

Alışverişlerde Sanal Kart Güvencesi

tarafından 25 Mayıs 2016 Çarşamba (güncelleme: 25.05.2016 20:08:11)

sanal ödeme

Aslında bu konu internetten alışveriş yapmayanları daha da yakından ilgilendiriyor diyebilirim çünkü onlar bu zamana kadar bu yöntemin her zaman güvensiz olduğunu düşündüler ve bir türlü sanal ödeme yöntemlerini kullanarak bir alış veriş yapmadılar. Kaçırdıkları da her zaman daha ucuza alma fırsatı ya da daha fazla çeşidi bulma imkânı oldu. Ancak bu yazımızı okuduklarından sonra bizde eminiz ki internet üzerinden alışveriş yapma istekleri de birazcık artacak. Birazcık diyorum çünkü öyle insanlar vardır ki onlar yeniliklere hiç bir zaman açık değildir. farklı bir ödeme seçeneği onları zarara uğrattıracağını düşünürler. Üstelikte televizyonlarda her gün çıkan internetten dolandırılma yönündeki haberler onların bu düşüncelerini de iyice pekiştirmiştir.

Ancak her ödeme bu şekilde sizi kandıracak ve dolandıracak demek değildir. Bunun aksine internetten ödeme yapabileceğiniz öyle ödeme imkanları vardır ki onlar kredi kartı ile alışveriş yapmaktan daha risksizdir. Kredi kartı ile alışverişlerinizde bilgilerinizi rahatlıkla paylaşabiliyorsunuz ancak bu bilgilerinizin 3. kişilerin ellerine geçme gibi bir riski de olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Fakat ön ödemeli bir sistemi tercih ettiğiniz de bu riskiniz de tamamen sıfıra iniyor. Çünkü sizin alışverişleriniz sırasında size dair hiç bir bilgi istenmiyor. Siz yalnızca bu ön ödemeli sistemlerden ne kadarlık bir bütçe istediğinizi seçiyorsunuz ve aldıktan sonra size verilen pin koduyla alışverişlerinizi yapabiliyorsunuz. Bu da size daha hızlı daha güvenli bir alışveriş imkanı sunuyor çünkü ödemeyi yaptıktan sonra bir kez daha aynı kartı kullanmıyorsunuz.


Otopay Kart Satışı

%100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile güvenle Otopay, Astropay, Paykasa, PayKwik ön ödemeli kartlarını edinmek istemez misiniz? Bize ulaşın.

 

Otopay'ı bu ürünler için kullanabilirsiniz

paykwik